Wsparcie Rejestracji Ośrodka Badań Klinicznych

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osobę, która będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy (w tym osobistą i telefoniczną rejestrację pacjentów ośrodka, itp.)
  • przygotowywanie i koordynowanie obiegu dokumentów w badaniach klinicznych (nadzór nad kompletnością, aktualizacja dokumentów, przygotowywanie dokumentacji dla badacza),
  • nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z ośrodka,
  • rozliczanie zwrotu kosztów dojazdu pacjentów,
  • nadzór nad terminarzem,
  • przygotowywanie i zlecanie zamówień.

Oferujemy:

Możesz liczyć na:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie,
  • wsparcie w codziennej pracy oraz otwartość na Twoje pytania i wątpliwości,
  • pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - mamy certyfikat Great Place To Work,
  • zdobycie podstawowej wiedzy oraz umiejętności z zakresu badań klinicznych faz II – IV,
  • możliwość dalszego rozwoju w obszarze badań klinicznych.

Obowiązki:

Zależy nam na kandydacie, który:

  • ma za sobą pierwsze doświadczenie w pracy związane z obsługą klienta/pacjenta i/lub administracją,
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • potrafi obsługiwać komputer i urządzenia biurowe,
  • nie ma problemów z obsługą programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • dobrze radzi sobie z pracą pod presją czasu i jest nastawiony na realizację celów,
  • umie efektywnie organizować swoją pracę i pracuje w sposób uporządkowany, dokładny,
  • jest dyspozycyjny.

Nazwa firmy: GRUPA NEUCA