Specjalista Ds. Ofertowania W Branży Mechanicznej

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • wycena konstrukcji stalowych, rurociągów, zbiorników, aparatów ciśnieniowych,
  • wykonywanie zestawień ilościowych oraz kosztowych,
  • opracowanie budżetu (kosztów bezpośrednich i pośrednich) celem wyliczenia wartości prac,
  • przegląd platform z zapytaniami, analiza zapytań i wymagań ofertowych,
  • prowadzenie korespondencji z klientem zagranicznym,
  • pozyskiwanie uzgodnień wewnętrznych wymaganych do złożenia oferty,
  • przygotowanie  ofert.

Oferujemy:

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program   rekomendacji pracowników).

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie: mechanika, budownictwo, energetyka, Inżynieria sanitarna,

  • znajomość rysunku technicznego (izometrycznego (rurociągi), konstrukcji stalowej),

  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji ofertowej w branży mechanicznej jako osoba wyceniająca,

  • dobra znajomość programu Excel, Power Paint,

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok.

Nazwa firmy: Polimex Mostostal S.A.