Mechanik/ Elektromechanik Samochodowy -Romanów

Opis oferty:

Zadaniem zatrudnionych osób będzie:

·        prace naprawcze i konserwacyjne samochodów ciężarowych i ich zespołów,

- kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,

·        montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),

·        diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek w obwodach i podzespołach elektrycznych.

Oferujemy:

Oferowane warunki:

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        prywatna opieka medyczna,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·        niezbędne narzędzia pracy.

Obowiązki:

Wymagania wobec kandydatów:

·        znajomość mechaniki, elekromechaniki samochodowej,

·        umiejętność współpracy z klientem oraz zespołem serwisu,

·        dyspozycyjność – praca zmianowa,

·        gotowość do ciągłego szkolenia i rozwoju,

·        prawo jazdy kat. B / mile widziane C i E /.

Nazwa firmy: Firma Wanicki Sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nedpol Truck Service Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Nedpol Truck Service Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm