Specjalista / Starszy Specjalista Ds. Sourcingu

Opis oferty:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • analizę rynku i identyfikacje źródeł zakupu
  • zbieranie i rekomendowanie otrzymanych ofert,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz produktów,
  • negocjowanie z wybranymi dostawcami warunków handlowych.

Oferujemy:

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w pełnym wymiarze godzinowym),
  • duża samodzielność w wykonywanych zadaniach,
  • rzetelne wdrożenie, po którym będziesz czuł się pewnie w codziennej pracy,
  • wyjątkowo partnerska atmosfera w pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • platforma kafeteryjna, w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity.

Obowiązki:

Chętnie zaprosimy Cię do współpracy, jeżeli:

  • masz doświadczenie w pracy, w obszarze zakupów i/lub handlu,
  • bardzo dobrze znasz język angielski (w mowie i piśmie),
  • nie masz problemów z obsługą programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne – potrafisz i lubisz pracować z liczbami,
  • potrafisz gromadzić informacje z różnych źródeł oraz łączyć je wyciągając trafne wnioski i rekomendacje,
  • umiesz efektywnie organizować swoją pracę, a przy tym działasz w sposób uporządkowany i dokładny.

Nazwa firmy: GRUPA NEUCA