Operator Maszyn I Urządzeń

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • regulacja, ustawianie oraz przezbrajanie maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją technologiczną i potrzebami produkcyjnymi
  • obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i przyrządów
  • konserwacja, czyszczenie maszyn i urządzeń we współpracy z technikami Utrzymania Ruchu
  • wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy maszyn oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu usunięcie drobnych awarii
  • prowadzenie samokontroli podczas procesu
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości oraz zapewnienie stosownego poziomu jakości pracy

Oferujemy:

Z nami zyskujesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania miesięcznej premii uznaniowej do 20%
  • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • ZFŚS - dodatkowe środki pieniężne na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia”, „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie zawodowe (mile widziane techniczne)
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

Nazwa firmy: WAGO ELWAG Sp. z o.o.