Senior Data Analyst

Opis oferty:

Obowiązki:

  • ​Współpraca z architektami i wpływanie na architekturę rozwiązania
  • Wspieranie analizy biznesowej

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne)
  • Pracę zdalną lub hybrydową
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Mokotowska 1 w Warszawie)

Obowiązki:

Wymagania:

  • Zdolności komunikacji (umiejętność kierowania komunikacją, zespołem, zbierania wymagań) oraz analityczne
  • Rozumienie większości obszarów zarządzania danymi (zwłaszcza zarządzania danymi podstawowymi, zarządzania metadanymi, modelowania danych, hurtowni danych)
  • Dobra znajomość języka SQL, 3 lata doświadczenia z relacyjnymi bazami danych
  • Co najmniej 3 lata praktycznego doświadczenia z Mobile Device Management​ (np. Informatica MDM, IBM InfoSphere) lub Data Quality (np. Informatica Data Quality, Talend) lub technologią Metadata (np. Collibra)
  • Dobra znajomość rozwiązań chmurowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej na poziomie B2)
  • Doświadczenie z językami programowania
  • Znajomość NO SQL
  • Doświadczenie z ETL
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi

Nazwa firmy: ASTEK Polska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ASTEK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej o polityce prywatności ASTEK Polska Sp. z o.o.: www.astek.pl/polityka-prywatnosci