Inżynier Budowy - Branża Elektryczna

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • wybór dostawców i podwykonawców,
  • przygotowywanie zamówień materiałowych wraz z kontrolą ich dostawy na placu budowy,
  • bieżące raportowanie z postępu prac,
  • tworzenie wniosków materiałowych, obmiarów, przedmiarów oraz harmonogramów,
  • nadzorowanie prowadzonych prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i budżetem, rozlicznie sił własnych.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport,
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek,
  • zakwaterowanie na kontrakcie.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe techniczne w specjalności elektroenergetyki, sterowania ruchem kolejowym, teletechnika,
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych i dokumentów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • prawo jazdy kat. B.

Nazwa firmy: ZUE S.A.

 Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest ZUE S.A. z siedzibą w Krakowie 30-048, ul. K. Czapińskiego 3, email: zue@zue.krakow.pl.