Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (K/M) Dział: Metalowo-Prz

powrót
Opis oferty:

Aplikuj, jeśli zależy Ci by być fachowym doradcą. Praca u nas to  nie zbieranie zamówień, to oferowanie rozwiązań dopasowanych do klienta: produktów, a także usług. To również wiele kanałów sprzedaży, które wspierają klienta i ciebie w codziennej pracy. Przejmiesz rynek klientów o stabilnych obrotach z branży metalowo-przemysłowej.

Twoimi obowiązkami będą:

 • Kompleksowa obsługa obecnych klientów na powierzonym terenie tzn. doradztwo i prezentacje produktowe, oferowanie rozwiązań ułatwiających pracę klienta oraz obsługa posprzedażowa.
 • Dbanie o rozwój swojego regionu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz rozszerzanie asortymentu u istniejących klientów.
 • Planowanie pracy tak, aby jak najwięcej czasu poświęcić na wizyty u Klientów-średnio około 12 wizyt dziennie.
 • Bieżące raportowanie i analizowanie swoich wyników.
 • Realizowanie strategii firmy m in. poprzez promowanie wielokanałowej sprzedaży jak np. internetowa lub telefoniczna (które umożliwią klientowi dokonywanie zakupów w najwygodniejszy dla niego sposób), wdrażanie usług.

Oferujemy:

Co zapewniamy:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Przez pierwsze 6 miesięcy gwarantowane wynagrodzenie w wysokości 5.000 pln brutto
 • Jasny i klarowny system wynagrodzeń i rosnącą podstawę w zależności od wyników
 • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe
 • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze w atrakcyjnych cenach oraz imprezy integracyjne
 • Narzędzia pracy, także do celów prywatnych(samochód służbowy, laptop, smartfon)
 • Realne możliwości rozwoju: 67% naszych Kierowników Regionalnych awansowało z wewnątrz naszej firmy

Obowiązki:

Kogo szukamy:

Szukamy osób z ok. 3 letnim doświadczeniem handlowym w sprzedaży bezpośredniej, z krótkimi procesami sprzedażowymi- idealnie w branży  narzędziowej/przemysłowej/budowlanej.

Osób komunikatywnych, które chcą być doradcami dla Klientów –potrafiących rozwiązać problemy klientów, dzięki zastosowaniu naszego produktu lub łańcucha produktów, umiejących doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Osób, które lubią pracę w terenie i są dobrze zorganizowane, teren pracy to najczęściej kilka powiatów, dlatego oczekujemy doskonałej organizacji czasu pracy i planowania, umożliwiającego systematyczne wizyty u Klientów.

Osób, które mają poczucie, że branża techniczna/budowlana/przemysłowa to jest właśnie ich branża, wynikające z wcześniejszego doświadczenia w tym segmencie rynku albo np. z własnych zainteresowań.

Osób ambitnych, które podejmują wysiłek - starają się, nawet jeśli nie zawsze wszystko wychodzi zgodnie z planem. Poszukujących różnych pomysłów i nowych rozwiązań, chcących cały czas się uczyć, dociekliwych. Szukamy osób, które swoją postawą i zachowaniem przekonują do siebie- wzbudzają zaufanie.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: BERNER POLSKA Sp. z o.o.

 

 1. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Berner Polska Sp. z o.o. (ul. Puszkarska 7j, 30-644 Kraków) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 2. Twoje dane osobowe, wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 3. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 4. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@berner.pl
 5. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres właściwy dla przedawnienia się roszczeń.
 6. Twoje dane osobowe możemy przekazać naszym partnerom biznesowym, dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
 7. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną aplikację. Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
 9. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: praca@berner.pl

 

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Berner Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Puszkarska 7J, 30-644 danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.