Sprzedawca- Magazynier

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów współpracujących z firmą,
  • przygotowanie ofert handlowych i ich realizacja,
  • branżowe doradztwo techniczne,
  • obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów,
  • prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego,
  • dbanie o właściwą dostępność i ekspozycję towarów handlowych,
  • pozostałe prace magazynowe.

Oferujemy:

To oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne,
  • stabilność zatrudnienia i miłą atmosferę pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • rozwój zawodowy oraz doskonalenie umiejętności technicznych i handlowych.

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne,
  • sprawna obsługa komputera i programów MS Office,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole,
  • inicjatywa i umiejętność pracy zespołowej,
  • uczciwość i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Nazwa firmy: Kaczmarek Electric S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. przed cofnięciem zgody.