Frontend Developer With Vue

  • Współodpowiedzialność za rozwój frontendu usługi eSerwis (wraz z pozostałymi frontend developerami)
  • Projektowanie i tworzenie nowych elementów frontendu
  • Usprawnienia oraz zmiany w istniejącym rozwiązaniu
  • Współpraca z zespołem designerów, developerów backend oraz testerów

Oferujemy:

Zapraszamy Cię do pracy w zespole SCRUMowym odpowiedzialnym za serwis do samoobsługi klientów biznesowych.

T-Mobile, w którym zajmiesz się zadaniami związanym z realizacją frontedu zarówno w wersji WEB, jak i mobilnej. Jednocześnie dołączysz do społeczności zrzeszającej developerów frontend i backend, którzy wymieniają się wiedza i doświadczeniem.

Obowiązki:

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań frontend w Vue
  • Znajomość technologii: Vue, JS, CSS, SCSS, GIT
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych i umiejętność ich wykorzystywania
  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i chęć do pracy

Nazwa firmy: T-Mobile Polska S.A.