Konsultant Ds. Wdrożeń Erp Obszar Kadry-Płace/Finanse-Księgo

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i dokumentowanie wymagań klienta
  • Parametryzacja systemu na podstawie wymagań klienta
  • Szkolenie i wsparcie dla użytkowników końcowych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji opisującej konfigurację systemu dla klienta
  • Współpraca z zespołem technicznym, programistów w zakresie definiowania koncepcji realizacji na podstawie biznesowych wymagań klienta
  • Testy funkcjonalne systemu skonfigurowanego dla klienta
  • Startowe zasilanie wdrażanego systemu danymi Klienta – migracje danych

Oferujemy:

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych lub usług serwisowych systemów ERP
  • Znajomość przepisów prawa jednego z obszarów: Kadry-Płace, Finanse -Księgowość, Obrót towarowy
  • Dobra znajomość zagadnień biznesowych i merytorycznych
  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL
  • Znajomość zagadnień z obszarów Zarządzania Projektami oraz Budżetowania
  • Umiejętność budowania poprawnych relacji z klientami
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (szczególnie w zakresie usług informatycznych)
  • Znajomość relacyjnych baz danych – MS SQL, MySQL
  • Znajomość języków skryptowych VBS lub PYTHON

Nazwa firmy: SIMPLE SA