Inżynier Wsparcia Sprzedaży (Automatyka Przemysłowa)

Opis oferty:

  • Obsługa platform zakupowych strategicznych klientów firmy
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz ofert
  • Realizacja zamówień oraz monitoring całego procesu dostaw
  • Podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu komponentów znajdujących się w portfolio pracodawcy
  • Wsparcie regionalnego działu sprzedaży w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz zastępowanie Inżynierów sprzedaży podczas ich nieobecności
  • Organizacja pracy biura w zakresie obsługi wysyłek, przygotowania paczek do wysyłki, zamówień biurowych, obsługi szkoleń, administracji
  • Wspieranie zespołu w organizacji targów, konferencji, kampanii marketingowych i sprzedażowych, szkoleń, webinariów oraz wszelkich innych inicjatyw marketingowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników i realizacji zadań
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Stały rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne wewnętrzne i zewnętrzne oraz dostęp do platformy Udemy,
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów nastawionych na wspólną realizację celów
  • Bogaty pakiet benefitów

Obowiązki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowiskach technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Proaktywna postawa, zaangażowanie, sumienność
  • Chęć ciągłego rozwoju, inicjatywa
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B.

Nazwa firmy: Mitsubishi Electric Europe

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Mitsubishi Electric Europe sp. z o.o. z siedzibą w Balice 32-083, Krakowska 48.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Mitsubishi Electric Europe sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie określonym przez Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych przez Mitsubishi Electric Europe B.V. w związku z procesem rekrutacyjnym są dostępne na stronie: