Junior Product Owner/Tester

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń w zakresie lokalnego administrowania narzędziami systemowymi – w początkowej fazie międzynarodowy system CRM;
  • Przygotowywanie i uzgadnianie z przełożonymi harmonogramów/przebiegu kolejnych wdrożeń/zmian systemowych w ścisłej koordynacji z działaniami na poziomie międzynarodowym firmy;
  • Wsparcie szkoleniowe i wdrożeniowe dla biznesu lokalnego – cykliczne spotkania, przygotowanie materiałów i update wiedzy;
  • Analiza potrzeb i możliwości biznesu lokalnego w kontekście możliwości użytkowych narzędzi systemowych;
  • Regularny udział w spotkaniach Key User’ów narzędzi systemowych związanych z działalnością Securitas Operations Center na poziomie międzynarodowym, w tym śledzenie postępów deweloperskich i aktywny udział w ich wypracowywaniu;
  • Dbanie o jakość wprowadzanych lokalnie danych do administrowanych narzędzi systemowych;
  • Koordynowanie bieżącej lokalnej komunikacji zmian systemowych w dedykowanych kanałach zrzeszających użytkowników rozwiązań systemowych;
  • Cykliczna kontrola i raportowanie do spółki oraz przełożonych postępów lokalnych wdrożeń funkcjonalności i dewelopmentów, a także jakości danych dostarczanych przez użytkowników lokalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie w zależności od preferencji);
  • Realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy;
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy;
  • Benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie, darmowa siłownia na terenie biura.

Obowiązki:

  • Silna świadomość biznesowa, analityczny sposób myślenia oraz praktyczne zainteresowanie technologią;
  • Umiejętność zbierania wymagań biznesowych i systemowych oraz praktyczna umiejętność przeprowadzania analiz procesowych i systemowych;
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej w środowisku biznesowym;
  • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku samodzielnego analityka biznesowo-systemowego lub product owner’a systemowego;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne – studia ukończone lub w trakcie;
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie, umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2).

Nazwa firmy: SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.