Pracownik Wsparcia It Helpdesk

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i konfiguracja stanowisk komputerowych
  • wsparcie techniczne użytkownika końcowego
  • współpraca z innymi obszarami IT
  • analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT
  • raportowanie bieżących działań

Oferujemy:

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat,
  • szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pensję podstawową + system premiowania

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Windows
  • znajomość sprzętu IT
  • znajomość sieci LAN, usług sieciowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, chęć pomocy użytkownikom
  • trafność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy

Nazwa firmy: OMEGA PILZNO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558