Specjalista Ds. Wdrożeń Erp

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i dostosowywanie systemu Softlab ERP (moduł HR) do wymagań klienta
  • Udział w pracach analitycznych, konfiguracyjnych oraz testach
  • Wsparcie użytkownika systemu i rozwiązywanie problemów związanych z jego obsługą
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Proponowanie nowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu

Oferujemy:

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu technologii Microsoft SQL Server
  • Znajomość języka T-SQL w zakresie wykonywania operacji na danych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze wdrożeń lub wsparcia użytkowników systemów ERP

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość tematyki relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość tematyki dotyczącej działania systemów ERP, szczególnie w obszarze HR (rejestracja danych kadrowych, naliczanie wynagrodzeń, raporty ZUS)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności

Nazwa firmy: Asseco Business Solutions S.A.