Specjalista Ds. Kontroli Jakości (Turbiny)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy realizacji Projektu budowy EC Czechnica w Siechnicach,
  • kontrola jakości montażu turbiny gazowej i przynależnego zespołu urządzeń
  • kontrola jakości montażu konstrukcji stalowych, elementów ciśnieniowych (rurociągów, zbiorników), innych urządzeń w przemyśle energetycznym
  • sprawdzanie dokumentacji technicznej / jakościowej
  • staranne przygotowywanie dokumentacji odbiorowej KJ, raportów i sprawozdań,
  • bieżące realizowanie odbiorów instalacji, urządzeń, obiektów oraz wykonywanie i kompletowanie dokumentów odbiorowych zgodnie z planem kontroli i badań,
  • nadzorowanie prac montażowych (w zakresie kontroli jakości)
  • zlecanie badań nieniszczących i koordynowanie ich wykonania, nadzorowanie prac ekip laboratoryjnych pracujących na terenie budowy Spółki,
  • kontakt z dostawcą turbiny gazowej (wymagana umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie).

Oferujemy:

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie technicznego, preferowane wyższe,
  • uprawnienia VT2, mile widziane również PT2,
  • doświadczenie w pracy przy nadzorze / kontroli montażu turbin i przynależnego zespołu urządzeń
  • doświadczenie w pracy przy nadzorze / kontroli montażu konstrukcji stalowych, rurociągów i kotłów,
  • znajomość norm branżowych i dyrektyw,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji, odpowiedzialności.

Nazwa firmy: Polimex Mostostal S.A.