Manager Ds. Oze

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, nadzorowanie oraz rozwijanie sprzedaży asortymentu OZE
  • Stworzenie zespołu wspierającego sprzedaż OZE oraz zarządzanie nim
  • Współpraca i wspieranie oddziałów Kaczmarek Electric poprzez przygotowanie i koordynowanie ofert dla ich klientów
  • Ścisła współpraca z Działem Zakupów
  • Śledzenie rynku i elastyczność na zmiany i potrzeby

Oferujemy:

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Kompleksowe szkolenia techniczne, sprzedażowe oraz program wdrożeniowy
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Multisport, Prywatna Opieka Medyczna)
  • Ciekawe wyzwania biznesowe
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – (budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii

Nazwa firmy: Kaczmarek Electric S.A.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. przed cofnięciem zgody.