Senior Frontend Developer

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków webowych współpracujących z systemami BackEnd pracujących w chmurowym środowisku rozproszonym
  • Realizacja zmian funkcjonalnych, integracji, testowania oraz wsparcia w modelu DevOps
  • Praca w doświadczonym Scrum-owym zespole profesjonalistów

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Obowiązki:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu i programowaniu serwisów webowych (FrontEnd)
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: HTTP, HTML5, CSS3, JavaScript w tym praktyczne doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z wymienionych frameworków: Angular, React lub Vue
  • Dobra znajomość architektury systemów rozproszonych, w tym mikroserwisów, rozwiązań chmurowych (k8s, docker), a w szczególności umiejętność projektowania, testowania oraz bezpiecznego i wydajnego użycia API (REST)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, praktyczna znajomość nowoczesnych technik, wzorców i praktyk (TDD, BDD, DDD), rozwiązań klasy Open Source oraz aspektów bezpieczeństwa
  • Praktyczna znajomość narzędzi i procesów wytwórczych oprogramowania (systemy kontroli wersji, narzędzia do budowy aplikacji i zarządzania zależnościami, testy jednostkowe, funkcjonalne, integracyjne, wydajnościowe) oraz ich automatyzacji w procesach CI/CD w pełnym cyklu życia będą dodatkowym atutem
  • Potwierdzona praca w zespołach zwinnych (Scrum / SAFe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (B2+)

Nazwa firmy: T-Mobile Polska S.A.