Tester/Ka Manualno-Automatyczny/Na

  • Tworzenie i utrzymanie przypadków testowych, planów testów oraz innej dokumentacji związanej z testowaniem,
  • Przeprowadzanie testów na podstawie przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych (testowanie manualne),
  • Monitorowanie wykonania testów, raportowanie wyników przeprowadzonych testów,
  • Konfiguracja oraz implementacja narzędzi/skryptów wspierających proces testowania oprogramowania.
  • Programowanie i utrzymywanie testów automatycznych dla aplikacji mobilnej

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Obowiązki:

  • Minimum 2 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych oraz znajomość dobrych praktyk testowania,
  • Znajomość metodyk testowania oprogramowania - ISTQB FL,
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence, SoapUI, Postman,
  • Znajomość SQL, Java
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów),
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacji czasu pracy, nastawienie na cel i jakość,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Nazwa firmy: T-Mobile Polska S.A.