Analityk Systemowo-Biznesowy

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych, projektowanie rozwiązań i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Formułowanie wymagań do zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Modelowanie procesów biznesowych i diagramów UML
  • Budowanie komunikacji między zespołem biznesowym i technicznym
  • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów analitycznych, zbieranie wymagań, opracowywanie koncepcji rozwiązań we współpracy z interesariuszami
  • Wsparcie zadań analitycznych, tworzenie raportów oraz skryptów wspomagających analizę danych
  • Wsparcie działań QA w zakresie naprawy defektów
  • Wsparcie procesu zapewnienia ciągłości działania aplikacji, udział w diagnozowaniu
    i poprawie błędów oraz obsłudze incydentów i problemów
  • Przygotowywanie zestawień i prezentacji w zakresie wykonywanych prac,
  • Stała współpraca z dostawcą zewnętrznym oraz zespołem lokalnym
  • Weryfikacja jakości dostarczanych rozwiązań

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Obowiązki:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze pracy na stanowisku związanym z analizą wymagań z obszaru IT
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych (preferowane: informatyka lub telekomunikacja);
  • Doświadczenia w integracji systemów informatycznych zgodnie z paradygmatem SOA;
  • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych
  • Zorientowanie na realizację celów biznesowych
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków,
  • Praktyczna umiejętność pisania zapytań SQL,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle)
  • Umiejętności techniczne pozwalające na czytanie kodu aplikacji i jego interpretację
  • Mile widziana znajomość systemów ERP w tym modułów fakturowych, księgowych
    i magazynowych
  • Znajomość procesów CI/CD
  • Dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Duże poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie i sumienność
  • Chęć rozwoju

Nazwa firmy: T-Mobile Polska S.A.