Kierownik Operacyjny Regionu

Opis oferty:

Zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą magazynową oraz obszarem dystrybucji w podległym regionie (Sosnowiec, Wrocław)
  • Zarządzanie podległym personelem (kierownicy magazynów, koordynatorzy dystrybucji)
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy działu Logistyki
  • Nadzór nad realizacją operacyjną kontraktów i wykonaniem usług
  • Projektowanie oraz monitorowanie działań operacyjnych w podległym obszarze: dwa magazyny oraz dystrybucja na terenie górnego i dolnego śląska oraz platformy partnerskie w rejonie
  • Budżetowanie i nadzór nad realizacją budżetu, analiza kosztów
  • Rozwój i optymalizacja procesów logistycznych oraz dystrybucyjnych w tym nadzór, wdrożenia i rozwijanie narzędzi i systemów
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii operacyjnej podległego obszaru
  • Współpraca w ramach wewnętrznych struktur regionalnych i centralnych – wypracowanie najlepszych rozwiązań dla Klienta na bazie doświadczeń i dostępnych technologii,
  • Raportowanie do Regionalnego Dyrektora Logistyki

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samochód służbowy
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego
  • Realny wpływ na rozwój i działania w podległym regionie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • Bezpłatne zajęcie językowe
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • Kompleksowy system szkoleń
  • Bezpłatny parking na terenie firmy

Obowiązki:

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania operacjami w logistyce/dystrybucji
  • Bardzo dobra znajomość branży TSL
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz umiejętność motywowania
  • Umiejętność budowania relacji zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami,
  • Doświadczenie w negocjacjach umów i stawek z przewoźnikami
  • Zdolności analityczne (doświadczenie w tworzeniu analiz, zestawień, symulacji kosztów transportowych i propozycji rozwiązań w oparciu o wyliczenia),
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem,
  • Wykształcenie wyższe z obszaru logistyki lub zarządzania
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Nazwa firmy: No Limit Sp. z o. o.

Administratorem danych jest No Limit Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawa 03-866, Księżnej Anny 3 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.