Operator Procesu Pakowania

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie automatycznych procesów pakowania - obsługiwanie i ustawianie maszyn
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP
  • Utrzymywanie wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego
  • Dbanie o standardy pracy zgodnie z Lean Manufacturing np. 5S, TPM
  • Przezbrajanie i konserwowanie maszyn
  • Identyfikowanie, rozwiązywanie i zgłaszanie problemów technicznych

Oferujemy:

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną do 20% wynagrodzenia podstawowego
  • Dodatek nocny w wysokości 25% liczonych od wynagrodzenia zasadniczego
  • Atrakcyjną lokalizację - możliwość dojazdu komunikacją miejską (autobusy oraz tramwaje)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie (pakiety opłacane przez firmę) oraz bony świąteczne
  • Dodatkowo także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno-sportową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne
  • Masz zdolności techniczne i manualne, a ponadto potrafisz posługiwać się dokumentacją techniczną i pakietem Office
  • Szybko poznajesz nowe procesy produkcyjne, a poza tym jesteś komunikatywny, potrafisz pracować w zespole,
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie trzyzmianowym

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w obsłudze, ustawianiu, przezbrajaniu, konserwacji maszyn pakujących lub poligraficznych
  • Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna)

Nazwa firmy: USP Zdrowie