Specjalista Ds. Sprzedaży Części Rolniczych-Jarosław

Opis oferty:

·     sprzedaż części do maszyn rolniczych,

·     organizowanie dostaw towaru,

·     wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe,

·     analizowanie rynku i pozyskiwanie nowych klientów,

·     przygotowywanie ofert handlowych,

·     realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oferujemy:

·       pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·       atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia,

·       prywatna opieka medyczna,

·       ubezpieczenie na życie i NNW,

·       perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·       wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Obowiązki:

·       wiedza z zakresu motoryzacji oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·       dobra znajomość pakietu MS Office,

·       prawo jazdy kategorii B,

·       wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z Klientami i współpracownikami.

Nazwa firmy: Firma Wanicki Sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm