Koordynator Ds. Sprzedaży - Lecznictwo Zamknięte

W codziennej pracy na tym stanowisku szczególnie zależy nam na:

  • skutecznej realizacji założeń biznesowych na powierzonym terenie (województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie),
  • realizacji strategii sprzedażowej i przetargowej,
  • rozwijaniu współpracy z kluczowymi klientami (szpitale, NZOZ) i producentami funkcjonującymi na rynku lecznictwa zamkniętego,
  • poszukiwaniu nowych obszarów rozwoju sprzedaży szpitalnej w Polsce,
  • wkładzie w optymalizację procesów pozwalających zwiększyć efektywność pracy własnej w obszarze szpitalnym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z certyfikatem Great Place To Work,
  • atmosferę motywującą do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :),
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • udział w różnorodnych projektach,
  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy- również do użytku prywatnego,
  • platformę kafeteryjną w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity.

Obowiązki:

Świetnie się sprawdzisz na tym stanowisku jeśli:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku KAM, KAS, Reprezentant Handlowy na rynku szpitalnym zdobyte w hurtowni farmaceutycznej/firmie farmaceutycznej,
  • znasz rynek i klientów szpitalnych,
  • znasz prawo zamówień publicznych, oraz specyfikę współpracy pomiędzy szpitalem, hurtownią i producentem,
  • jesteś uczciwy, otwarty i zaangażowany.

Nazwa firmy: GRUPA NEUCA