Magazynier

powrót
Opis oferty:

Jeśli posiadasz aktualne uprawnienia na kierowanie wózkami jezdniowymi (UDT) oraz doświadczenie na stanowisku Magazyniera i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu !

Na stanowisku Magazynier Twoja praca będzie polegała na przyjmowaniu towarów od dostawców, kontroli ich pod względem jakościowym i ilościowym oraz na zapewnieniu sprawnego przepływu towarów na linii magazyn-sklep.

Oferujemy:

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Na początek oferujemy Ci umowę o pracę na czas określony oraz pewność i stabilność zatrudnienia.

Pracując z nami zyskujesz 7% i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych i dofinansowanie do karty Multisportoraz płatny Program Poleceń Pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto.

Obowiązki:

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.