Release Manager

Opis oferty:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • Zarządzaniu cyklem życia równoległych wydań wielu aplikacji IT w Alior Banku,
  • Tworzeniu i rozwijaniu mechanizmów CICD,
  • Proponowaniu i implementowaniu udoskonaleń w procesie wdrożeń,
  • Przygotowaniu części technicznej i koordynacji wdrożeń,
  • Rozwiązywaniu problemów w celu doprowadzenia do pomyślnego wydania zmian,
  • Komunikacją z zespołami zaangażowanymi we wdrożenie,
  • Bieżącym wsparciu podczas realizacji wdrożeń produkcyjnych,
  • Zarządzaniem ryzykiem związanym z wdrożeniami.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, warsztaty oraz konferencje,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Obowiązki:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Ma minimum 2 lata doświadczenia w pracy w IT,
  • Zna systemy kontroli wersji takie jak GIT/ SVN oraz praktyki związane z CICD,
  • Zna i rozumie koncepcję architektury opartej o SOA,
  • Posiada co najmniej podstawową umiejętność programowania w dowolnym języku obiektowym lub skryptowym,
  • Ma podstawową znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • Jest gotowa do okazjonalnej pracy poza standardowymi godzinami,
  • Ma umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji wewnątrz IT oraz z Biznesem,
  • Mile widziana znajomość narzędzi wspierających zarządzanie wydaniami i wdrażanie systemów IT (JIRA, Confluence, Jenkins, znajomość docker, kubernetes, doświadczenie w pracy z systemami w architekturze mikroserwisowej oraz w kulturze devops).

Nazwa firmy: ALIOR BANK