Software Developer .Net (Regular/Mid)

Opis oferty:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • realizacji ciekawych wyzwań programistycznych automatyzujących procesy bankowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • realizacji projektów bankowych wykorzystując filozofię Agile,
  • współpracy z ambitnym, zaangażowanym i chętnie dzielącym się wiedzą zespołem.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Obowiązki:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • potrafi programować aplikacje na platformie .NET z wykorzystaniem języka C#,
  • posiada dobrą znajomość języka SQL,
  • posiada podstawową znajomość technologii webowych HTML+CSS, JavaScript/TypeScript,
  • ma ukończone studia wyższe lub jest w trakcie nauki (mile widziane kierunki inżynieryjne, techniczne).

Nazwa firmy: ALIOR BANK