Inżynier /-Ka Wsparcia Technicznego Sprzedaży Rozwiązań Ict

  • Bezpośrednia współpraca z klientami biznesowymi T-Mobile poprzez projektowanie rozwiązań ICT dla klientów biznesowych T-Mobile;
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w niestandardowych projektach ICT;
  • Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań ICT;
  • Prowadzenie prezentacji technicznych zaprojektowanych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z działami technicznymi

Oferujemy:

Nasz zespół wspiera sprzedaż we współpracy z dużymi i największymi Klientami biznesowymi. Bogate portfolio produktów ICT https://biznes.t-mobile.pl/pl# dedykowanych do największych Klientów pozwoli Ci na rozwijanie szerokich  kompetencji i odnalezienie najbardziej interesujących Cię obszarów. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Obowiązki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu telekomunikacji lub informatyki;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i opracowywanie projektów w tym języku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Posługiwanie się językiem korzyści, nastawienie na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz zarażanie innych swoimi pomysłami :)
  • Motywacja do podnoszenia swoich kompetencji;

MILE WIDZIANE:

  • Sukcesy w obszarze technicznego wsparcia sprzedaży na rynku telekomunikacyjnym;
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego i informatycznego oraz zrozumienie specyfiki ICT;
  • Branżowe certyfikaty;
  • Zrozumienie celów biznesowych i umiejętność odnalezienia się we współpracy z  zespołem sprzedażowym

Nazwa firmy: T-Mobile Polska S.A.