Kierownik Ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych

Opis oferty:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • sprzedaż ubezpieczeń zdrowotnych,
  • współrealizacje planów sprzedaży,
  • umawianie i prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji,
  • bieżącą współpracę z kanałami pośrednictwa w zakresie sprzedaży produktów.

Oferujemy:

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon i samochód służbowy,
  • wsparcie zespołu oraz trenera sprzedaży,
  • swobodę w działaniu,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie) oraz dodatkowe konkursy,
  • przyjazne środowisko pracy.

Obowiązki:

Dobrze się sprawdzisz w tej roli, jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych, na życie lub abonamentów medycznych),
  • dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś samodzielny i podejmujesz inicjatywę w działaniu,
  • lubisz pracę z ludźmi, potrafisz budować relacje i podążasz w kierunku realizacji własnych celów,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • sprawnie obsługujesz komputer, a szczególnie narzędzia MS Office,
  • znasz rynek brokerski oraz posługujesz się językiem angielskim (nie są to jednak warunki konieczne).

Nazwa firmy: GRUPA NEUCA