Program Stażowy - Obszar Integracji Systemów (Webmethods)

Opis oferty:

DLA KOGO?

Program stażowy dedykowany jest do osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w branży IT. Poprzez aktywny udział w projektach związanych z programowaniem w różnych technologiach, absolwenci programu stają się częścią społeczności BlueSoft.

Będziesz brał udział w projektach związanych z integracją systemów. Start stażu: 1 marca 2023 r.

Zadania, których nauczysz się podczas stażu:

  • development kodu Integracyjnego (różne technologie przede wszytskim WebMethods, ale także Oracle ESB, WSO2 itp.);
  • testy kodu (głownie przez SoapUI);
  • diagnoza i analiza błędów na szynie integracyjnej;
  • dokumentacja serwisów szyny integracyjnej.

Oferujemy:

Oferujemy płatny staż (umowa zlecenie lub umowa B2B) trwający 3 miesiące i przebiegający pod okiem doświadczonych specjalistów. Podczas stażu każda z osób dostanie szansę zdobycia wiedzy, umiejętności i doświadczenia komercyjnego w obszarze integracji.

Osobom, które z sukcesem zakończą staż, zaproponowana zostanie praca w projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce lub za granicą.

Co zyskujesz dołączając do BlueSoft:

  • współpraca w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii;
  • stała współpraca w pełnym wymiarze godzin w firmie, która rozwija się dynamicznie od 20 lat;
  • szansa na rozwój w różnorodnych projektach IT, realizowanych dla bardzo znanych i rozpoznawalnych klientów- liderów w swoich branżach;
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu;
  • elastyczny czas i hybrydowy model pracy (w różnych zespołach funkcjonują różne ustalenia, nie narzucamy żadnych opcji);
  • szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój, takich jak: szkolenia wewnętrzne, gildie tematyczne, możliwość szkolenia i certyfikacji w zakresie Cloud (partnerstwa technologiczne w czterech chmurach);
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego;
  • możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego;
  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym (udział w rejsach firmowych jest dofinansowany przez firmę).

Obowiązki:

Od kandydatów oczekujemy wytrwałości i spełnienia poniższych wymagań:

  • dostępność przez minimum 3 pełne dni w tygodniu;
  • znajomość w stopniu co najmniej podstawowym języka Java;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;
  • możliwość podjęcia współpracy w modelu hybrydowym (Warszawa).

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie zawodowe w programowaniu;
  • studia techniczne (mile widziane osoby w trakcie studiów);
  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji technicznej;
  • podanie w CV linku do Github z przykładami zrealizowanych projektów niekomercyjnych lub komercyjnych.

Nazwa firmy: BlueSoft Sp. z o.o.

"Administratorem danych jest BlueSoft Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 00-807 Warszawa. Dane zbierane i przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usuwania. Wniosek o poprawienie lub usunięcie danych powinno być wystosowane na adres: iod@bluesoft.com Podanie wszystkich danych osobowych jest dobrowolne, jednak wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest niezbędne, aby wziąć udział w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BlueSoft Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 00-807 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych"