Sales Support Specialist

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie KAS i KAM w procesie realizacji zamówienia,
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
  • nadzór nad umowami z Klientami,
  • aktualizacja danych o procesie zamówienia oraz weryfikacja braków,
  • organizacja targów branżowych,
  • zapewnienie materiałów marketingowych dla sił sprzedaży,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • współpraca z innymi obszarami firmy.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP w stabilnej branży w firmie będącej częścią Grupy NEUCA,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się obszarze biznesu dającej duże możliwości rozwoju,
  • różnorodność zadań i ludzi, dzięki której nie będziesz się nudzić,
  • platformę kafeteryjną, w ramach której sam/a zdecydujesz o kształcie swojego pakietu benefitów,
  • samodzielność w działaniu i możliwość nabycia cennego doświadczenia.

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- pracujemy w międzynarodowym środowisku,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z zagranicznymi Klientami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość narzędzi pakietu MS Office,
  • samodzielność i elastyczność w realizacji zadań,
  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na cel,
  • mile widziane doświadczenie w strukturach sprzedaży lub administracji biurowej.

Nazwa firmy: GRUPA NEUCA