Monter Izolacji Zimnochronnej

Opis oferty:

  • Montaż izolacji termicznych zimnochronnych PIR/FOAMGLAS
  • Prace na statkach i rurociągach w zakresie izolacji kriogenicznej do -180 °C

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18€ brutto/h
  • Możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po zakończeniu prac w Ruhr na innych projektach zagranicznych
  • Zakwaterowanie i transport
  • Ciągły rozwój poprzez implementację działań, opartych na strategii LEAN, która jako system zarządzania przedsiębiorstwem stanowi jeden z podstawowych filarów rozwoju Spółki

Obowiązki:

  • Minimum roczne doświadczenia w montażu izolacji kriogenicznej na obiektach przemysłowych
  • Uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu przygotowania i montażu izolacji
  • Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych
  • Dla doświadczonych pracowników znających j. niemiecki możliwość objęcia funkcji brygadzisty
  • Dyspozycyjność: rotacja ok 5/1 tygodni, czas trwania projektu ok 5 miesięcy

Nazwa firmy: KAEFER S.A.

Administratorem danych jest KAEFER SA z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 21b. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.