Software Developer

Opis oferty:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • pracę w wysokopoziomowym środowisku (tworzenie rozwiązań za pomocą gotowych komponentów),
  • realizacji ambitnych wyzwań dotyczących tworzenia nowych i rozszerzania istniejących rozwiązań biznesowych na platformie VSoft Business Studio (ArchITekt),
  • tworzenie usprawnień / dodatkowych komponentów (T-SQL, C#, PowerShell, Python),
  • zaangażowaniu w pełny cykl powstawania zmiany (wpływ na architekturę rozwiązania, wsparcie w określaniu przypadków testowych, wdrażanie na niższe środowiska, analiza i poprawa błędów).

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w metodologii scrum,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Obowiązki:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,
  • rozumie zasady działania relacyjnych baz danych i zna SQL / T-SQL,
  • ma doświadczenie w tworzeniu rozwiązań informatycznych (ETL, SQL, PowerShell, C#, JS, JIRA, Git/SVN),
  • jest sumienna i ma proaktywne podejście do rozwiązywania zagadnień.

Nazwa firmy: ALIOR BANK