Specjalista Ds. Utrzymania Systemów Erp (Moduł Hr)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie pomocy użytkownikom w zakresie obsługi modułu aplikacji HR
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • wykonywanie modyfikacji w bazach danych
  • tworzenie zestawień oraz weryfikacja zgodności danych w bazie
  • obsługa zgłoszeń klienta w tym konsultacje telefoniczne

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • dobra znajomość tematyki relacyjnych baz danych i języka SQL
  • zdolność myślenia analitycznego oraz umiejętność rozwiązywania problemów klientów związanych z systemem
  • doświadczenie we wdrażaniu/serwisowaniu systemów informatycznych
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność komunikowania się
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów

Mile widziane

  • znajomość tematyki dotyczącej działania systemów ERP HR (w szczególności rejestracja danych kadrowych, naliczanie wynagrodzeń, przygotowanie eksportów do ZUSu)

Nazwa firmy: Asseco Business Solutions S.A.