Koordynator Zespołu Administratorów

Opis oferty:

Obowiązki:

  • zarządzanie pracą zespołu Administratorów IT z uwzględnieniem planowania, rozdzielania zadań i weryfikacji poszczególnych działań;
  • bieżące wsparcie i motywowanie zespołu do osiągania założonych celów i realizacji zadań;
  • wybieranie, opiniowanie, oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT;
  • budowa strategii w obszarze infrastruktury IT, wychodzącej naprzeciw rosnącym potrzebom biznesowym;
  • nadzór i uczestnictwo w projektach biznesowych z zakresu infrastruktury IT;
  • zarządzanie codzienną współpracą z przedstawicielami biznesu w organizacji, mającą na celu realizację zadań związanych z budową systemowych rozwiązań IT i bycie partnerem we wspólnej realizacji celów firmowych;
  • nadzór nad procesami informatycznymi w swoim obszarze zgodnie z normą ISO 27001;
  • zarządzanie współpracą i kontrola zewnętrznych dostawców usług i rozwiązań IT;
  • realizacja założeń budżetowych w zakresie działalności działu IT.

Oferujemy:

Co zyskujesz dołączając do BlueSoft:

  • współpraca w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii;
  • stała współpraca w pełnym wymiarze godzin w firmie, która rozwija się dynamicznie od 20 lat;
  • szansa na rozwój w różnorodnych projektach IT, realizowanych dla bardzo znanych i rozpoznawalnych klientów- liderów w swoich branżach;​
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu;
  • elastyczny czas i hybrydowy model pracy (w różnych zespołach funkcjonują różne ustalenia, nie narzucamy żadnych opcji);
  • szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój, takich jak: szkolenia wewnętrzne, gildie tematyczne, możliwość szkolenia i certyfikacji w zakresie Cloud (partnerstwa technologiczne w czterech chmurach);
  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego;
  • możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego;
  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym (udział w rejsach firmowych jest dofinansowany przez firmę).

Obowiązki:

Wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów IT;
  • wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające swobodne zarządzanie pracownikami, ich rozwojem i inspirowaniem do działania;
  • silna orientacja na potrzeby klienta wewnętrznego i rozwiązywanie problemów;
  • dobra znajomość nowych technologii oraz trendów IT;
  • wiedza z zakresu działania rozwiązań IT: Sieć, Data Center, Chmura Obliczeniowa;
  • umiejętność długookresowego planowania;
  • posiadanie proaktywnej postawy;
  • mile widziane znajomość: normy ISO 27001, technologii chmurowych oraz wirtualizacyjnych rozwiązań i procesów DR, rozwiązań sieciowych;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nazwa firmy: BlueSoft Sp. z o.o.

"Administratorem danych jest BlueSoft Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 00-807 Warszawa. Dane zbierane i przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usuwania. Wniosek o poprawienie lub usunięcie danych powinno być wystosowane na adres: iod@bluesoft.com Podanie wszystkich danych osobowych jest dobrowolne, jednak wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest niezbędne, aby wziąć udział w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest dodanie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BlueSoft Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 134, 00-807 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych"