Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej (Oze)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej (pompy ciepła /fotowoltaika/ładowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwiązania Smart Home/zielona energia)
  • Kontakt telefoniczny oraz wideokonferencje z Klientami z ciepłej bazy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Odpowiedzialność za realizacje powierzonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

To oferujemy

  • Stabilny system wynagrodzenia – podstawa oraz nieograniczone prowizje
  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę
  • Pracę w stałych godzinach
  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
  • Nasi najlepsi trenerzy zrobią z Ciebie rekina sprzedaży w tej branży :)
  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel ;)
  • Możliwości rozwoju, awansu oraz dołączenia do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej lub w sprzedaży terenowej
  • Cechujesz się samodzielnością oraz ponadprzeciętną wytrwałością w dążeniu do celu
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

Nazwa firmy: Polenergia Fotowoltaika S.A.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. O ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) informujemy, iż:
1. Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest POLENERGIA Fotowoltaika S.A. z siedzibą w Warszawie przy Placu Gugulskiego 1.
2. Dane przetwarzane będą zgodnie z RODO.
3. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w związku z procesem rekrutacyjnym, w którym zdecydowali się Państwo uczestniczyć.
4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od czasu aplikacji.
5. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą podmioty powiązane z POLENERGIA Fotowoltaika S.A., świadczące usługi na rzecz  POLENERGIA Fotowoltaika S.A. oraz podmioty współpracujące z POLENERGIA Fotowoltaika S.A.
6. Zebrane od Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do podmiotów powiązanych zPOLENERGIA Fotowoltaika S.A. poza Unią Europejską lub Europejskim Obszarem Gospodarczym. Jednakże, sytuacja taka może się zdarzyć. Jeśli będziemy musieli przenieść Państwa dane osobowe do innych podmiotów POLENERGIA Fotowoltaika  poza UE / EOG, dopilnujemy, aby istniały specjalne zabezpieczenia w postaci klauzul modelowych i zapewnimy, że odpowiedni poziom ochrony danych jest stosowany w celu ochrony danych.
7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w razie uznania, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy określające sposób przetwarzania i ochrony danych osobowych.
9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych może być częściowa lub całkowita niemożność uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym do firmy POLENERGIA Fotowoltaika S.A.
10. Mogą Państwo skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych, wysyłając wiadomość na adres e-mail rodo@polenergia-pv.pl lub wysyłając pismo na adres POLENERGIA Fotowoltaika S.A., Plac Gugulskiego 1, 02-661 Warszawa