Konsultant(Ka) Urody / Beauty Konsultantka ​Aelia Duty Free​

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów i aktywna sprzedaż produktów w sklepie Aelia Duty Free zlokalizowanym na lotnisku

  • Reprezentowanie marki i komunikacja z jej przedstawicielem

  • Dbanie o wygląd ekspozycji oraz uzupełnianie brakującego towaru i testerów

Oferujemy:

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna, bezpłatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus
  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie NN
  • Karta podarunkowa Sodexo na święta
  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia
  • 50% zniżki do restauracji i kawiarni należących do Grupy Lagardere Travel Retail
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!
  • Szkolenia

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do branży BEAUTY, znajomość rynku i obecnych trendów

  • Doświadczenie zawodowe w roli Konsultantki Urody (lub dyplomowana wiedza z zakresu kosmetologii)

  • Nie wykluczamy zatrudnienia osób bez doświadczenia w pracy Konsultantki Urody. Jeśli świat kosmetyków i perfum stanowi dla Ciebie życiową pasję, to aplikuj i przekonaj nas, że właśnie Ciebie potrzebujemy :)

  • Liczymy na Twój entuzjazm i zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy

  • Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i przedstawicielem marki

Nazwa firmy: Lagardere Travel Retail sp. z o.o.