Inżynier Ds. Sieci Ip

Opis oferty:

Twoje zadania:

  • Dbanie o ciągłość działania usług w sieci szkieletowej oraz dostępowej UPC
  • Analiza i naprawianie problemów dotyczących sieci
  • Planowanie wdrożeń nowych technologii i optymalizowania istniejących rozwiązań sieciowych
  • Wsparcie w procesie obsługi incydentów zgłaszanych przez Klientów
  • Wsparcie innych zespołów UPC w rozwiązywaniu zagadnień związanych z siecią
  • Udział w projektach teleinformatycznych o zasięgu lokalnym i międzynarodowym

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do zespołu doświadczonych inżynierów
  • Ciekawe wyzwania techniczne w firmie będącej jednym z liderów rynku usług cyfrowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC
  • Możliwość pracy w modelu Agile Working

Obowiązki:

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań sieciowych, LAN/WAN, protokołów BGP, OSPF, ISIS, MPLS (L3/L2VPN), STP
  • Doświadczenie w administrowaniu, rozwoju, optymalizowaniu sieci IP
  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego i chęć pracy w międzynarodowej organizacji
  • Sumienność, dokładność i otwartość na współpracę.
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, w którym dużo się dzieje.

Nazwa firmy: PLAY (P4 Sp. z o.o.)