Elektryk-Niemcy

-praca przy instalacjach elektrycznych : w budownictwie wielorodzinnym, biurowym,przemysłowym, przy szafach rozdzielczych i sterowniczych (praca długoterminowa)

Oferujemy:

Oferujemy:

- dodatkową premię za dobrą znajomość języka niemieckiego
- umowę o pracę na polskich warunkach,
- opłacone zakwaterowanie,
- godne warunki pracy i płacy,
- wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe

Obowiązki:

Wymagania:

-doświadczenie min. rok przy wykonywaniu prac elektrycznych (hale,domy,budynki użyteczności publicznej, firmy produkcyjne)
-mile widziana znajomość języka niemieckiego,
-dokumenty potwierdzające zawód,możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe,kursy itp.),
-mile widziany własny samochód, gdyż do niektórych budów nie można dojechać komunikacją miejską.

Nazwa firmy: EKT Instal Sp. z o. o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekt Instal z siedzibą w 53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 2d/3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))