Specjalista Ds. Rekrutacji

Obowiązki:

Nazywamy się Jobs+, jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę”, a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Ta rekrutacja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ szukamy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą HR, to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Lokalizacja: Kraków, Krowodrza (ul. Królewska 22A)

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych do pracy w Polsce i zagranicą na role różnego szczebla
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • tworzenie i dbanie o poprawność ogłoszeń na stronie www, mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych
  • utrzymywanie relacji z kandydatami, budowanie pozytywnego candidate experience
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • ścisła współpraca z naszym działem handlowym podczas prowadzenia projektów dla klientów
  • współpraca z prezesem firmy odnośnie wewnętrznych rekrutacji

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz za sobą min. roczne doświadczenie w rekrutacji w agencji rekrutacyjnej
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • posiadasz zdolności komunikacyjne i uwielbiasz pracę z ludźmi
  • w pracy cenisz sobie samodzielność i różnorodne zadania
  • dobrze radzisz sobie z ustalaniem priorytetów i organizacją pracy
  • jesteś „graczem zespołowym”

Dlaczego polubisz naszą firmę?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • masz wpływ na swoje wynagrodzenie: podstawa (widełki: 3500-4000 zł netto) + premia od liczby zatrudnień
  • pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur
  • mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (okolice Placu Inwalidów – łatwy dojazd komunikacją miejską)
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet Enel-med)
  • dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin, za to mamy możliwość pracy zdalnej
  • pracujemy w elastycznych godzinach - startujemy między 7.30 a 9.00, sama/sam wybierasz o której zaczniesz pracę, od pon – pt
  • pracujemy na systemie rekrutacyjnym eRecruiter
  • chętnie dzielimy się swoją wiedzą/doświadczeniem i razem stawiamy czoła trudnym sytuacjom

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, my zajmiemy się resztą.

Nazwa firmy: Jobs Plus

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Jobs+ z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiednich zgód w formularzu aplikacyjnym.

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs+ z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.