Przedstawiciel Medyczny (Praca Dodatkowa)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Promocję suplementów diety na podległym terenie, w środowisku lekarzy pediatrów, personelu medycznego, farmaceutów, rehabilitantów, fizjoterapeutów i sprzedawców w sklepach medycznych,

Realizację planów jakościowych i ilościowych zgodnie z założeniami,

Budowanie nowych kanałów oraz podtrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami na terenie woj. śląskiego,

Przygotowanie ofert i negocjacje warunków handlowych,

Uczestnictwo w targach branżowych, sympozjach naukowych i konferencjach,

Budowanie pozytywnego wizerunku marki zgodnie ze standardami firmy,

Raportowanie wyników i zrealizowanych zadań.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa zlecenie, kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników,
  • Pracę w terenie w elastycznych godzinach,
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon,
  • Odpowiednie przeszkolenie produktowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zwiększania zakresu współpracy.

Obowiązki:

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego (min. licencjat), mile widziane kierunki: medyczne, farmaceutyczne, AWF, dietetyka i pokrewne,
  • Ukierunkowania na cel i wyniki,
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji kalendarza spotkań,
  • Zaangażowania i umiejętności budowania kontaktów ze stałymi i nowymi Klientami,
  • Aktywnego prawa jazdy kat. B i posiadania samochodu do dyspozycji.

Nazwa firmy: Smart-HR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.