Blacharz Samochodowy

Obowiązki:

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w obszarze napraw blacharsko-lakierniczych szukamy kandydata na stanowisko blacharza samochodowego.

Lokalizacja: Kraków (Dębniki)

Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć:

  • rozbrajanie/zbrojenie pojazdów do napraw
  • wymiana/naprawa elementów nadwozia

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek: blacharz samochodowy
  • doświadczenie w pracy na stanowisku blacharz/pomocnik samochodowy
  • staranności, sumienności, odpowiedzialności za powierzone mienie
  • twoje dodatkowe atuty: zainteresowanie branżą motoryzacyjną, czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (docelowo szukamy osoby na stałe)
  • pracę na pełen etat od pon. do pt. 7:30 - 16:30, co druga sobota, 7:30 – 12:00
  • wynagrodzenie  6000 zł brutto, dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny
  • bezpłatną opiekę medyczną dla pracownika i członka rodziny (100% płatne przez pracodawcę)
  • kącik kawowy
  • obiady piątkowe
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • szybki proces rekrutacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Nazwa firmy: Jobs Plus