Regionalny Przedstawiciel Handlowy

powrót
Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

 • Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie
 • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych
 • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów
 • Prowadzenie negocjacji handlowych
 • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami
 • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych
 • Raportowanie

Oferujemy:

To oferujemy

 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy
 • Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny
 • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych)
 • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa
 • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe
 • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych

Obowiązki:

Nasze wymagania

 • Doświadczenie w sprzedaży B2B
 • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych
 • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
 • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
 • Prawo jazdy kat. B
 • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu auta - min. 1 rok.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: E100 International Trade sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/9 (Administrator danych).

Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy, w odpowiedzi na które zgłaszam swoją kandydaturę. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wiem, że aby zrealizować wymienione prawa należy przesłać informację z żądaniem pisemnie na wskazany adres siedziby administratora.. Wiem, że mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (skargi wnoszone przed 25 maja 2018 r. należy kierować do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, skargi wnoszone od 25 maja 2018 r. należy kierować do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podaję dane dobrowolnie i wiem, że w przypadku ich niepodania mój udział w procesie rekrutacyjnym nie będzie możliwy. Wiem, że dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym Administrator zakończy proces na stanowisko na które aplikuję.

 

Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata/Kandydatki do pracy

 1. Administratorem danych jest spółka E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/9, REGON: 365202749. Kontakt z administratorem jest możliwy pisemnie na wskazany adres siedziby administratora.
 2. Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy, w odpowiedzi na które Pan/Pani zgłasza swoją kandydaturę na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych.
 3. Administrator może przetwarzać dane na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych tylko na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 4. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania
  i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Aby zrealizować wymienione prawa należy przesłać informację z żądaniem pisemnie na wskazany adres siedziby administratora.
 5. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 6. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (skargi wnoszone przed 25 maja 2018 r. należy kierować do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, skargi wnoszone od 25 maja 2018 r. należy kierować do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolnie i niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym.
 8. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres:
 • 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia, w którym Administrator zakończy proces rekrutacyjny w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego,
 • 36 pełnych miesięcy kalendarzowych lub do momentu wycofania zgody w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych
 1. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa. Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. podmiotom współpracującym przy procesie rekrutacyjnym, spółkom z grupy kapitałowej na terenie UE i WNP lub podmiotom powiązanym kapitałowo, dostawcom usług IT, biurom pośrednictwa pracy, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratorów.