Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale księgowym w tym prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie i wysyłka deklaracji podatkowych i GUS, NBP
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego, wysyłka do KRS i urzędu, dbanie o posiadanie aktywnego podpisu elektronicznego
  • Współpraca z audytorem i instytucjami zewnętrznymi (np. urzędy miasta, skarbowe)
  • Sporządzanie sprawozdań dla grupy
  • Definiowanie ustawień w programie, kontakt z działami wsparcia Symfonii

Oferujemy:

To oferujemy

  • Umowa o pracę od początku współpracy.
  • System premiowy/prowizyjny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Platforma e-learning do nauki języków obcych.
  • Płatny program poleceń.
  • Konkursy wewnątrzfirmowe.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Praca w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów.
  • Elastyczne godziny pracy – work-life balance
  • Świąteczne niespodzianki.
  • Okolicznościowe spotkania firmowe.
  • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej.
  • Chillout room wyposażony w gry, piłkarzyki i stół do ping-ponga oraz książki.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Symfonia: Finanse i księgowość, Handel, Środki trwałe
  • Doświadczenie przy rozliczaniu spółki faktoringowej
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdania finansowego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i skrupulatność
  • Terminowość
  • Otwartość na nowe wyzwania i naukę

Nazwa firmy: E100 International Trade sp. z o.o.