Specjalista Seo

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii procesu pozycjonowania;
  • Tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www;
  • Link building dla domen internetowych;
  • Analizowanie danych dotyczących ruchu użytkowników na stronie www;
  • Analizowanie danych dotyczących profilów linków dla domen internetowych;
  • Analizowanie wyników pozycjonowania i dostosowywanie strategii działań do efektów;
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności serwisów www w wyszukiwarce Google;
  • Bieżącą współpracę z klientami w ramach prowadzonych projektów.

Oferujemy:

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie dla studentów (do wyboru);
  • elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie pracy między 7.30 a 9.30, zakończenie pracy miedzy 15.30 a 17.30;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym oraz stacjonarnym;
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu;
  • doskonałą lokalizację biura w centrum Wrocławia a w nim w pełni wyposażoną kuchnię, oraz pyszną świeżo paloną kawę oraz owoce w każdy wtorek;
  • atrakcyjny pakiet benefitów: karty Multisport, kafeteryjny system benefitów MyBenefit, pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Generali; pakiety medyczne Medicover.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz wiedzę z zakresu SEO;
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu technologii tworzenia stron www;
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu UX, Analityki Internetowej lub Content Marketingu;
  • Predyspozycjami analityczne;
  • Znajomość MS Office;
  • Odpowiedzialność i samodzielność;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nazwa firmy: Bauer SEO Group