Inspektor/Koordynator Ds. Bhp Z Językiem Niemieckim

Oferujemy:

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie w zakresie BHP (nie oczekujemy doświadczenia)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • prawo jazdy kategorii „B”
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie rotacyjnym (praca na budowach na terenie Niemiec oraz raportowanie do biura w Krapkowicach - praca w systemie 8 dni pracy i 6 w domu)
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

Dodatkowo docenimy:

  • doświadczenie w branży budowlanej

Obowiązki:

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji BHP na projektach
  • współpraca ze służbami BHP klienta na budowach
  • aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy
  • przeprowadzanie kontroli BHP na budowach oraz czynna współpraca z prowadzącymi budowę
  • współudział w opracowywaniu instrukcji bezpiecznej pracy, zarządzeń oraz procedur zgodnie z uregulowaniami spółki

Nazwa firmy: Multiserwis sp. z o.o.