Automatyk - Sterowanie Ruchem Kolejowym

  • diagnostyka i utrzymanie urządzeń sterowania ruchem kolejowym (srk)
  • demontaż urządzeń (srk) i automatyki kolejowej wraz z czasowym ich zabezpieczeniem i ponowny montaż (po zakończeniu prac torowych),
  • montaż, uruchamianie i eksploatacja urządzeń sterowania ruchem kolejowym, urządzeń sygnalizacji na przejazdach kolejowych, urządzeń zasilających (srk)
  • interpretowanie stanów w przypadku powstania uszkodzeń w urządzeniach (srk) i usuwanie usterek w celu przywrócenia ich sprawności

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • kursy podwyższające kwalifikacje
  • ulgowe przejazdy kolejowe – dofinansowanie świadczeń zarówno dla pracowników jak i członków ich rodzin (po upływie okresu próbnego)
  • dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Święta Kolejarza (25 listopada)
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)
  • prywatna opieka medyczna
  • deputat węglowy wypłacany w formie pieniężnej (po przepracowanym roku)

Obowiązki:

  • znajomość branży związanej ze sterowaniem ruchem kolejowym lub powiązanymi z nią dziedzinami z zakresu mechaniki, elektryki, elektrotechniki lub teletechniki
  • min. roczne doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i rzetelność w wykonaniu przydzielonych zadań i obowiązków
  • uprawnienia elektryczne SEP "E" do 1KV
  • Mile widziane : Uprawnienia budowlane w zakresie sterowania ruchem kolejowy.
  • Wykształcenie : średnie/średnie branżowe lub zasadnicze z zakresu srk, automatyki, mechaniki, elektryki, elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji, teletechniki.

Nazwa firmy: PKP Cargo Service Sp. z o.o.

Informujemy, iż w związku z przekazywanymi przez Panią/Pana danymi osobowymi, PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 17 (02-021 Warszawa) jako administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz zgodnie z zasadami, z którymi może się Pani/Pan zapoznać na stronie https://pkpcargoservice.com/kontakt.html (klauzule informacyjne RODO).