Manager Sprzedaży W Aso Man

Opis oferty:

Opis stanowiska:

  • Współudział w rozwoju strategii sprzedaży samochodów ciężarowych; usług serwisowych i części samochodowych;
  • Zarządzanie procesem sprzedaży samochodów ciężarowych, usług serwisowych i części samochodowych;
  • Analiza rynku,
  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i rozwijanie relacji z kontrahentami;
  • Negocjowanie warunków zakupu i sprzedaży z partnerami biznesowymi firmy;
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu sprzedażowego;
  • Wyznaczanie celów i rozliczanie z realizacji zadań podległego zespołu;
  • Operacyjne wsparcie zespołu w terenie;
  • Współpraca wewnątrz firmowa z różnymi działami przedsiębiorstwa;
  • Raportowanie na potrzeby bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia za realizację KPI;
  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;
  • Dużą przestrzeń na kreatywność;
  • Pakiet szkoleń;
  • Samochód służbowy marki premium;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Benefity:
    • Zniżkę na paliwo,
    • Posiłki z oferty gastronomicznej stacji,
    • Medicover Sport,
    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
    • Opieka medyczna.

Obowiązki:

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży samochodów ciężarowych;
  • Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych lub części;
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe;
  • Umiejętności analizy rynku, danych i wyciągania wniosków;
  • Umiejętności przygotowywania ofert handlowych;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane:
    • Doświadczenie w pracy na systemie DMS oraz CRM;
    • Doświadczenie w sprzedaży e-commerce.

Nazwa firmy: Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy m.in. firmy: Citronex Trans Energy Sp. z o. o., Citronex Energy Sp. z o. o. Sp. K., RouteA4 Sp. z o. o. Sp. K., Citronex Trans Logistic Sp. z o. o., z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.