Manager Hurtowej Sprzedaży Paliw

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o., spółki będącej jednym z niezależnych importerów paliw, posiadającej nowoczesne stacje paliwowe zlokalizowane w zachodniej, południowej oraz centralnej Polsce. Obiekty charakteryzują się nowoczesnym designem, a ich szeroko rozwinięta oferta kompleksowo spełnia potrzeby kierowców samochodów ciężarowych, osób w podróżach służbowych oraz rodzin podróżujących z dziećmi. Prowadzimy działalność w obszarze transportu i spedycji oraz rozwijamy swoją sieć handlową na rynku obrotu paliwami, usług hotelowo – restauracyjnych, obrotu walutami, kompleksowych usług serwisu ASO MAN oraz usług myjni TIR.

W związku z dynamicznym rozwojem hurtowego obrotu paliwami, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

        MANAGER HURTOWEJ SPRZEDAŻY PALIW

CEL STANOWISKA: Efektywne zarządzanie sprzedażą produktów paliwowych i obsługą klienta na podległym terytorium, zgodnie ze strategią, w celu maksymalizacji zysków firmy, rozwijania współpracy z partnerami biznesowymi oraz rozszerzania portfela klientów prywatnych.

REGION: Województwo śląskie, małopolskie, łódzkie i dolnośląskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI I ZADANIA:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Określanie cen produktów w oparciu o siatki rabatowe w celu osiągnięcia maksymalizacji realizowanej marży i konkurencyjności na rynku.
  • Monitorowanie i zarządzanie ilością sprzedanych produktów, aby osiągnąć wyznaczone cele sprzedażowe.
  • Analiza i selekcja klientów w celu maksymalizacji zysków i minimalizacji ryzyka.
  • Regularne monitorowania i egzekwowania płatności od klientów.
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji w celu zawierania korzystnych umów i utrzymywania dobrych relacji biznesowych.
  • Analiza danych rynkowych w celu aktualizacji taktyki, polityki cenowej i realizowania celów.
  • Ocena efektywności planów sprzedażowych i osiągniętych wyników w celu identyfikacji obszarów do poprawy.
  • Prowadzenie spotkań z klientami w celu omówienia potrzeb, przedstawienia oferty, negocjacji warunków współpracy i maksymalizacji sprzedaży.
  • Przygotowywanie umów i dokumentów sprzedażowych zgodnie polityką firmy.
  • Zarządzanie korespondencją handlową i rozpatrywanie reklamacji klientów.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, dbanie o pozytywny wizerunek i ochronę reputacji firmy.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz na potrzeby zarządu.

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Pracę w grupie spółek liczącej ponad 1300 pracowników.
  • Hybrydowy charakter pracy w tym cykliczne spotkania w siedzibie firmy w Zgorzelcu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych oraz szkoleniach.
  • Premie oraz dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne, rabaty na paliwo i wybrany asortyment z oferty sprzedaży.

Obowiązki:

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów paliwowych – warunek konieczny.
  • Znajomość branży i rynku.
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, inżynieria chemiczna lub pokrewne.
  • Koncentracja na strategii sprzedaży i nastawienie na wyniki ekonomiczne.
  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym terytorium.
  • Rozwinięte umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem.
  • Umiejętności analizy i wyciągania wniosków.
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
  • Aktywna postawa z nastawieniem na współpracę wewnątrzfirmową.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Obsługi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

Nazwa firmy: Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy m.in. firmy: Citronex Trans Energy Sp. z o. o., Citronex Energy Sp. z o. o. Sp. K., RouteA4 Sp. z o. o. Sp. K., Citronex Trans Logistic Sp. z o. o., z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.