Key Account Manager- Opakowania Foliowe

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami na terenie całej Polski.
  • Identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych oraz rozwijanie istniejących kanałów sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji warunków współpracy.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza potrzeb klientów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, do negocjacji.
  • Atrakcyjny system premiowy: 3,5% od wygenerowanej marży.
  • Służbowe auto klasy B lub C.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością realnego wpływu na jej rozwój.

Obowiązki:

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B.
  • Mile widziane doświadczenie w branży opakowań foliowych, kartonowych, etykiet lub pokrewnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Zdolność do samodzielnego działania oraz pracy pod presją czasu.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski.
  • Prawo jazdy kat. B

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.